13.12.2018

12 грудня 2018 року відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку у Березівському районі

12 грудня 2018 року відбулось перше засідання районної Ради регіонального розвитку у Березівському районі.

Ключова мета зустрічі – покращення рівня життя, вдосконалення конструктивного діалогу між владою, громадськістю, місцевим самоврядуванням та розроблення перспективного плану розвитку району на три роки.
В засіданні прийняли участь директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак, виконуючий обов’язки голови Березівської районної державної адміністрації Сергій Лоскутніков.
Під час заходу директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Лончак О.А. наголосив, що створення та робота Ради регіонального розвитку – це ще одна можливість для людей які живуть та працюють в Березівському районі спільно визначити основні напрямки подальшого розвитку території.

Надані сьогодні пропозиції мають пройти шлях обговорення та корегування у Березівському районі та стати частиною плану розвитку Одещини на 2019-2021 роки, що реалізуватиметься відповідно до загальнодержавної стратегії, яку запровадив Президент України Петро Порошенко.