12.04.2019

На виконання Стратегічного плану розвитку Одеської області « Розумний регіон», Концепції назустріч сучасній освіті О-12 та « Нова українська школа» в області продовжується робота по їх успішному виконанню. 
12 квітня 2019 року Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації проведено навчання вчителів фізики, хімії, біології щодо отримання практичних навичок використання новітніх засобів навчання. 
Протягом 2018 року у закладах освіти області було встановлено 100 інтерактивних комп’ютерних комплексів та 51 предметний кабінет природничо-математичного спрямування.
Участь у навчанні взяли понад 80 вчителів фізики, хімії та біології закладів загальної середньої освіти області. Під час навчання тренерами було презентовано роботу мультимедійного обладнання, інтерактивних дошок та проекторів. 
За результатами проведеного навчання його учасники отримали сертифікати щодо використання цифрового обладнання для навчання у середній та старшій школі. 
У 2019 році планується продовження укомплектацїї 97 закладів загальної середньої освіти предметними кабінетами фізики, хімії,біології та географії.