17.12.2018

14 грудня 2018 року в Ренійському районі відбулось засідання Ради регіонального розвитку

14 грудня 2018 року в Ренійському районі за участю директора Депаратменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Лончака О.А. та т.в.о. голови Ренійської районної державної адміністрації Смойлюк І.М. відбулось засідання Ради регіонального розвитку, на якому учасники Ради проаналізували досягнення соціально-економічного розвитку району за 2014-2018 роки.
Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації зауважив, що розвиток кожного населеного пункту підтримується державою. Реформи, які здійснюються стосуються кожного громадянина.
Члени Ради визначили перспективи розвитку району, серед яких: залучення інвестицій та реалізація інвестиційних проектів, пов’язаних з розвитком транспортної та туристичної галузей, екологічної безпеки- розчищення балки Баланешти, будівництво дренажних каналів у селі Новосільське; впровадження енергоефективності; ремонт та будівництво доріг; проведення реформ, укріплення матеріальної бази закладів гуманітарної та соціальних сфер.
По завершенню засідання Ради вирішено провести обговорення перспективних планів розвитку територій на 2019-2021 роки в міській і сільських громадах, в усіх населених пунктах району.