29.09.2020

2 навчально-реабілітаційні центри та 3 спеціальні школи Одещини отримали сучасне обладнання

2 навчально-реабілітаційні центри та 3 спеціальні школи Одещини, в яких навчаються діти із сенсорними порушеннями, вперше отримали сучасне корекційно-реабілітаційне обладнання, придбане за кошти державного бюджету.
Обладнання буде використане для організації корекційно-відновлювальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Це і брайлівські принтери для друку з відповідним програмним забезпеченням, і брайлівські друкарські машинки, використання яких є популярним за кордоном, і апаратно-програмні комп'ютерні тифлокомплекси із синтезом мови, брайлівські дисплеї та програми екранного доступу, які забезпечують можливість учням, що не бачать, опановувати і в подальшому використовувати комп’ютери та ноутбуки, і мультимедійні проєктори та інтерактивні дошки. Також закуплено дидактичні матеріали, наочність, навчальні ігри, моделі та допоміжні засоби для навчання. Вперше для закладів спеціальної освіти вдалося закупити сучасні тренажерні комплекси.
Як повідомив директор Департаменту освіти і науки ОДА
Александр Лончак (Лончак Олександр)
, органами влади проведено ґрунтовну роботу у цьому напрямку, аби діти з особливими освітніми потребами по-новому розкрили свої можливості, а освітній процес став для них більш цікавим та легкодоступним.