27.12.2018

26 грудня 2018 року на базі Балтського відділення Північного центру професійної освіти відбулося відкриття Навчально-практичного центру за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник»

26 грудня 2018 року на базі Балтського відділення Північного центру професійної освіти відбулося відкриття Навчально-практичного центру за професіями «Швачка. Кравець. Закрійник», який створено за кошти обласного бюджету.

Півстоліття навчальний заклад готує висококваліфікованих спеціалістів швейного спрямування, але вперше з обласного бюджету виділено кошти на створення сучасного Навчально-практичного центру за професіями швейного напрямку.

За виділені кошти придбано обладнання та устаткування, а саме: промислові швейні машини, спецмашини, стіл розкрійний, прасувальний стіл,  праски, парогенератор,  манекени,  інтерактивний комплекс (відео-проектор, комп’ютер, сенсорний екран), меблі тощо. У приміщенні проведено ремонтно - будівельні роботи.

Переформатування закладів ПТО регіону здійснюються з метою підняття престижності професійної освіти та у подальшому зменшення трудової міграції.