02.10.2020

 

2 жовтня 2020 року виповнюється 80 років із часу створення системи підготовки робітничих кадрів як окремої ланки освіти.
У системі професійної (професійно-технічної) освіти завжди працювали і працюють чудові фахівці, викладачі, майстри виробничого навчання, які свої досвід, вміння та професійні знання спрямовують на виховання достойних громадян та забезпечують справжню професійну підготовку робітничих кадрів.
Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята!
Ви успішно справляєтеся з поставленими завданнями, і кожен аспект вашої роботи в буквальному сенсі спрямований на розбудову держави шляхом виховання креативно мислячих молодих кваліфікованих робітників, здатних навчатися протягом всього життя, конкурентоспроможних на ринку праці. Адже, як відомо, сьогодні найвищим попитом користуються ті, хто вміє будувати, лагодити, шити, куховарити.
У цей прекрасний осінній день прийміть побажання міцного здоров’я, незмінної удачі, творчих успіхів, усього доброго і гожого. Хай розцвітає щоднини педагогічний і організаторський талант, а ваше серце зігріває повага, любов і вдячність ваших учнів!
З повагою директор Департаменту освіти і науки ОДА Олександр Лончак