05.11.2019

Робочі зустрічі з керівниками територіальних органів управління освітою області щодо реалізації першочергових питань реформування сфери освіти.

Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації ініційовано проведення робочих зустрічей з керівниками територіальних органів управління освітою області щодо реалізації першочергових питань реформування сфери освіти. 
5 листопада відбулася перша зустріч з представниками органів управління освітою районних державних адміністрацій та об’єднаних територіальних громад північних регіонів області. 
Результатом роботи було напрацювання спільних пропозицій усіх сторін зустрічі щодо формування перспективної моделі мережі закладів загальної середньої освіти, зокрема старшої профільної школи та продовження формування мережі опорних закладів області.
На нараду були запрошені представники Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області, які акцентували увагу присутніх на вимогах санітарного законодавства щодо організації харчування в закладах освіти, а також Марина Малік, керівник Управління Державної служби якості освіти в Одеській області, яка детально розповіла про розбудову зовнішньої та внутрішньої системи забезпечення якості освіти як основи підвищення якості освітніх та управлінських процесів школи.
Такі зустрічі буде проведено з керівниками територіальних органів управління освітою південних та центральних районів області впродовж листопада.

На изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

 

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении