10.09.2020

Болградський район, згідно рішення комісії з питань ТЕБ та НС, перебуває у «червоній» зоні

З 7 вересня 2020 р. Болградський район, згідно рішення комісії з питань ТЕБ та НС, перебуває у «червоній» зоні. Відповідно, тут посилено протиепідемічні заходи, а учнів переведено на онлайн навчання.
«Погоджуюся з тим, що ніщо не замінить живого спілкування педагога з дитиною, але все ж до дистанційного навчання необхідно бути готовими. Адже фахівці налаштовують нас на те, що наростає друга хвиля хвороби. Нам під силу зменшити її потужність: варто лише дотримуватися рекомендацій та елементарних правил гігієни в умовах адаптивного карантину. Також не забуваймо про важливе - якість освітніх послуг та мотивацію здобувачів освіти» - зазначив директор департаменту освіти і науки Одеської ОДА Александр Лончак (Лончак Олександр).
За інформацією наданою відділом освіти Болградської районної державної адміністрації, наразі навчальні заклади Болградського району втілюють в життя механізм забезпечення здобуття загальної середньої освіти за дистанційною формою. Усі школи підключені до якісного сигналу Wі-Fі та Інтернету. Вчителі працюють в окремих навчальних кабінетах, використовуючи комп’ютери, ноутбуки та телефони на платформах Zoom, Google Meet, Google classroom, Viber, Telegram, Skype. Учням надаються необхідні аудіо- та відеоматеріали. Навчальний процес продовжується. Як тільки дозволить епідситуація, діти повернуться за шкільні парти.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, сидит, телефон, ноутбук и в помещении, текст «4.5= z»