31.08.2020

Брифінг директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації стосовно особливостей початку нового 2020-2021 н.р.

Сьогодні відбувся брифінг директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації стосовно особливостей початку нового 2020-2021 навчального року та готовності закладів освіти до роботи в умовах запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» у закладах освіти регіону.
Директор Департаменту зазначив, що основним пріоритетом у роботі залишається створення безпечних та нешкідливих умов впровадження освітньої діяльності.
З цією метою для закладів освіти області закуплено 709 710 одноразових масок, майже 50 000 літрів антисептиків, дезінфікуючих засобів, інших засобів (рідке мило, паперові рушники, безконтактні термометри, рукавички медичні, захисні щитки, лампи бактерицидні).
Александр Лончак (Лончак Олександр) наголосив: «Освітній процес у закладах освіти області з 1 вересня 2020 року розпочнеться з урахуванням епідемічної ситуацію у регіонах області, відповідно до рішень Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України».
Окрім того, директор Департаменту зазначив, що педагогічними радами закладів розроблено та впроваджуються моделі організації освітнього процесу за змішаною та дистанційною формами навчання та гнучкий алгоритм режиму роботи закладу, організації харчування та підвезення здобувачів освіти, що забезпечить ефективність роботи закладів освіти та доступ до освітніх послуг усіх учасників освітнього процесу у період карантинних обмежень.
На сьогодні здобувачі освіти закладів освіти Ізмаїльської міської ради та Біляївської об’єднаної територіальної громади, які відносяться до «червоної» карантинної зони, новий навчальний рік розпочнуть з використанням технологій дистанційної освіти.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит

На изображении может находиться: 1 человек, камера

На изображении может находиться: 1 человек, стоит и обувь