19.12.2018

Колегія Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

18 грудня 2018 року,було проведено розширену колегію Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.
Розпочав роботу колегії директор Департаменту, який коротко охарактеризував розвиток системи освіти області у 2018 році.
На засіданні були розглянуті питання про утворення та функціонування опорних закладів загальної середньої освіти, стан організації інклюзивної форми навчання, доступності та якості надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах області, стан використання коштів державних субвенцій органами управління освітою та закладами освіти (в тому числі на впровадження Нової української школи), складання ЗНО випускниками закладів загальної середньої освіти, учнями закладів професійної освіти та студентами вищих навчальних закладів та погодження плану роботи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації на 2019 рік.
У ході роботи колегії відбулося обговорення зазначених питань.
Підсумовуючи роботу засідання, директор Департаменту Лончак О.А. наголосив на важливості проведення колегії, що дає можливість прийняти спільні рішення, окреслити плани розбудови закладів освітньої сфери області та покращення якості надання освітніх послуг.
На засідання колегії, директором Одеського обласного центру української культури Вітос В.Г., було презентовано та вручено книгу «Українська вишиванка», що показує багатство та розмаїття орнаментів, вишивки Одеської області.
За результатами засідання колегія одноголосно проголосувала за прийняття рішень щодо розглянених питань із внесенням відповідних доповнень пропозицій та зауважень членів колегії.