29.08.2018

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцьк з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимут

Міністерство молоді та спорту України спільно з управлінням сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та у співпраці з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді м. Луцьк з 20 по 23 вересня 2018 року проводитимуть у Черкаській області (Чигиринський район, с. Буда, урочище Холодний Яр) Всеукраїнську гру, спрямовану на вшанування героїв боротьби українського народу за  незалежність і територіальну цілісність України, «Теренова гра «СІЧ – сила і честь» імені братів Чучупак.

Актуальність всеукраїнських змагань полягає у своєчасності й необхідності передбачених ним заходів для дітей і молоді з метою виховання у них любові до України, заохочення до особистісного розвитку, мотивації підростаючого покоління до вивчення історії та культури на прикладі героїчного минулого своїх земляків.

У 2016 році теренова гра "СІЧ: сила і честь" ім. братів Чучупак відбулась вперше. Учасниками стали юнаки та юначки віком від 16 до 28 років з різних куточків України.

Аналогом заходу є теренова гра "Звитяга", яка вже 12 років відбувається у Волинських лісах у травні. Суть змагань полягає в визначенні кращої з двох команди в ході проведення теренової гри. Завдання команд  заволодіти та втримати, до кінця гри, прапор команди супротивника. Виконання цієї вимоги – перемога, якою можна пишатися.

Під час теренової гри сотні можуть  "знищувати" гравців суперника шляхом зриву нарукавної пов’язки. Кожен "вояк" носить на руці таку пов’язку відповідного кольору сотні, яка є ознакою його "життя". Втрата пов’язки "вояком" означає його "загибель", тобто супротивник має зірвати пов’язку з руки. Зірвані пов’язки передаються до Ради вищих спостерігачів і по їх кількості визначається результат гри. При встановленні результатів змагань РВС використовує  шкалу оцінки.

СІЧ – це  більше 10 км2  лісів урочища Холодний Яр, де близько двох  сотень молодих людей боротимуться за "виживання" та перемогу. Гра відтворюватиме військовий впоряд та звичаї холодноярівських повстанців, дотримуючись суворих правил.

Захід проводиться з метою вшанування геройського чину усіх борців за незалежність української держави, пропаганди здорового способу життя, активного відпочинку серед молоді, популяризації дитячо-юнацького молодіжного патріотичного руху

Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20 – 23 вересня 2018 року здійснюються за рахунок організаторів. Звертаємо Вашу увагу, що організатори не забезпечують часників централізованим харчуванням.

Сторінка заходу у Facebook: https://www.facebook.com/terenivka.sich/

Контактна особа – Сичова Анастасія, начальник відділу молодіжної політики, позашкільної освіти та виховної роботи, 722-52-54