08.09.2020

м.Ізмаїл знаходиться в «червоній» зоні, що передбачає заборону на відвідування здобувачами закладів освіти

З 31.08.2020 р. м.Ізмаїл знаходиться в «червоній» зоні, що передбачає заборону на відвідування здобувачами закладів освіти.
З 01.09.2020 р. в місті організовано освітній процес з використанням дистанційних технологій для 9436 учнів 1-11 класів 13 закладів загальної середньої освіти. Вчитель в ролі тьютора, за допомогою різних засобів електронного зв’язку, використовуючи матеріали й можливості Viber, Zoom, Google, Skype, «На урок» супроводжує індивідуальну освітню траєкторію кожного учня, надає індивідуальні та групові консультації. На період коригучого навчання впродовж першої половини вересня головним ресурсом для учня залишається підручник та кейс відеоматеріалів від МОН України. Забезпечено зворотній зв’язок з усіма учасниками освітнього процесу.
Безумовно, той досвід, який отримали педагогічні працівники навесні, дав поштовх розвитку системі дистанційної освіти. За останні декілька місяців з’явилася велика кількість платформ, які успішно опанували як вчителі, так і здобувачі освіти.
«Безперечно, я за те, щоб діти повернулися до школи. Водночас основне завдання – це збереження здоров'я учасників освітнього процесу», – зауважив керівник апарату Одеської ОДА Денис Мусиенко та звернув увагу на те, що форма навчання у закладах освіти напряму залежить від епідеміологічної ситуації.
На изображении может находиться: 1 человек, сидит, экран, растение, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, экран и ноутбук, текст «Whiteboard -Zoom кренит восьме вересня класна робота приклади 35 задача 36 іk.-18кг пк.-12кг по кг ящ. рішення 1)18+12=30( кг)- разом 2)30:6=5(ящ.) =5(ящ.) 30:6 знадобиться MIZUM6Note ^的0喝 SHOT ON REDMI 7 AI DUAL CAMERA»