28.12.2018

На Одещині відкрили четвертий інклюзивно-ресурсний центр

У Савранському районі відчинив двері для дітей з особливими освітніми потребами четвертий на Одещині інклюзивно-ресурсний центр. Стрічку перерізали 27 грудня 2018 року.

Центр обладнаний сучасними меблями, оснащений реабілітаційним обладнанням, дидактичними та ігровими матеріалами, комп’ютерною технікою й багатофункціональним пристроєм. У коридорі облаштували зону очікування для батьків.

Мами та дітки з радістю оглянули новенькі кабінети та ігрові кімнаті. Батьки впевнені, що такий центр був дуже необхідний громаді, адже завдяки ньому вони і самі зможуть спілкуватися між собою, а також обмінюватися досвідом.

В ІРЦ проводитимуть індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Робота у центрі буде спрямована і на інтелектуальний, і на фізичний розвиток дітей. Скористатися його послугами зможуть діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

Фахівці закладу безкоштовно проводитимуть корекційні заняття, надаватимуть консультації батькам та складатимуть індивідуальні плани розвитку дитини.