29.11.2018

Навчання заступників директорів шкіл, які опікуються питаннями НУШ

На виконання плану заходів щодо запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на базі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» триває навчання заступників директорів шкіл, які опікуються питаннями НУШ.
140 осіб активно працюють над підвищенням методичного та практичного рівнів управлінської компетентності відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти.
У рамках цього процесу відбулася зустріч з директором Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександром Анатолійовичем Лончаком. У своєму виступі Олександр Анатолійович зосередив увагу присутніх на актуальних питаннях регіональної освітньої політики, шляхах їх успішної реалізації у закладах освіти області.
Обговорення відбулося у вигляді живого професійного діалогу, під час якого педагоги поставили запитання, отримали конкретні відповіді, висловили свої враження про роботу в умовах Нової української школи та навчання в Одеській академії неперервної освіти.