09.07.2020

У ході моніторингу проведення будівельних робіт на об’єктах, що увійшли до програми Президента України «Національна програма «Велике будівництво», директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр ЛОНЧАК відвідав Біляївський та Овідіопольський райони.
«Сприятиме вирішенню проблеми подолання черги на влаштування дітей у заклади дошкільної освіти, створить сучасні умови для надання послуг з дошкільної освіти завершення будівництва дитячого садка на 190 місць у смт Авангард, Овідіопольського району, яке наразі активно триває»,- зазначив директор Департаменту.
Протягом поїздки Олександр ЛОНЧАК відвідав об’єкт реконструкції Біляївської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів з прибудовою приміщень актової зали та учбових класів.
Результатом реалізації проєкту стане збільшення потужності добудованого навчального закладу та створення безпечного освітнього середовища для 595 здобувачів освіти громади.

На изображении может находиться: дерево, растение и на улицеНа изображении может находиться: небо, дом, облако и на улицеНа изображении может находиться: небо и на улицеНа изображении может находиться: небо и на улицеНа изображении может находиться: небо и на улице