23.04.2019

ОСНОВНЕ ПРО ЗНО-2019

 

В області триває підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.  

На основну сесію  зареєстровано 66308  осіб.

Найбільше серед зареєстрованих учасників (понад 57%) випускників шкіл цього року. Більшість з них обрали по 4 предмети для тестування.

Далі йдуть учні закладів професійної та вищої освіти, які паралельно з  професійним навчанням здобувають повну загальну середню освіту та складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Таких учасників понад 30%. Цікаво, що цей сегмент учасників обирав переважно по 2 предмети.

Тестування також  проходитимуть випускники минулих років, вони обирали по 3 або 4 предмети.

До ТОП-3 найпопулярніших предметів, які обрали учасники, увійшли:

  • українська мова і література -  22018 учасників;
  • історія України – 12630;
  • математика - 12553.

До 30 квітня на інформаційних сторінках учасників розміщуватимуть запрошення-перепустки, де будуть вказані адреси пунктів тестування за кожним предметом. Їх необхідно роздрукувати самостійно. Доступ до сторінки здійснюється за номером сертифіката ЗНО та пін-кодом, зазначеним у ньому.

Основна сесія ЗНО стартує 21 травня тестуванням з математики, а завершується 13 червня оцінюванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 27 травня, з англійської мови — 28 травня, з фізики — 30 травня, з історії України — 4 червня, з біології — 6 червня, з географії — 11 червня.

 Надійним помічником у підготовці до ЗНО - 2019 для понад 65 тисяч  школярів є проект Be/Smart - перший і єдиний в Україні онлайн-портал по підготовці до ЗНО.

 Він  працює в рамках реалізації Стратегічного плану дій області «Розумний регіон», концепції розвитку якісної освіти О-12 «12 кроків назустріч сучасної освіти».

 На платформі  https://besmart.eduget.com/ розміщено понад  2000 тисяч безкоштовних он-лайн уроків, що забезпечують 24 годинну експертну допомогу по підготовці до ЗНО вдома у будь-якого учня,  в  його смартфоні та планшеті.

 Будь успішним - навчайся з Be Smart/ Будь розумним!