04.09.2020

Освітянська спільнота області отримала ще 12 новеньких шкільних автобусів

 

Сьогодні, 4 вересня 2020 року, освітянська спільнота області отримала ще 12 новеньких шкільних автобусів.
Урочистості розпочалися за участі представників територіальних органів управління освітою області. Представники Любашівського, Біляївського,Тарутинського районів отримали по 2 шкільні автобуси.
«Віднині дорога до школи для багатьох учнів сільських шкіл області стане комфортнішою та безпечнішою, цьогоріч їх закуплено двадцять чотири, саме новенькі шкільні автобуси підвозитимуть школярів сільських шкіл не лише щоденно на заняття, а й на олімпіади, конкурси, екскурсії, де вони отримають нові знання та гарні здобутки», - наголосив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Куций.
Максим Васильович привітав усіх присутніх із особливим святом та вручив шкільні автобуси.
В урочистостях з нагоди вручення шкільних автобусів взяв участь керівник апарату Одеської обласної державної адміністрації Денис Мусиенко, який привітав педагогічні та учнівські колективи цих шкіл зі знаковою подією у їх шкільному житті.
У свою чергу директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Александр Лончак (Лончак Олександр) (Лончак Олександр) від імені освітян області подякував представникам влади та усім, хто долучився до процесу придбання шкільних автобусів: «За кілька років нам вдалося суттєво оновити парк шкільних автобусів у сільських школах, за кошти державних субвенцій та місцевих бюджетів придбано 67 шкільних автобусів, зобов’язання щодо розвитку освітньої галузі області у цьому напрямку державою виконано!».

На изображении может находиться: 5 человек, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 3 человека, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 12 человек, люди стоят и на улице