04.02.2020

Департамент освіти і науки облдержадміністрації з глибоким сумом сповіщає, що 04 лютого 2020 року після тривалої хвороби перестало битися серце Кавалерова Володимира Анатолійовича, колишнього директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

Володимир Анатолійович народився 03 лютого 1960 року  в  місті  Рівне.             

У 1982 році закінчив Рівненський педагогічний інститут, фізико-математичний факультет.

Розпочинав свою трудову діяльність у 1982 році як вчитель фізики Городищенської середньої школи Рівненського району Рівненської області.

З 1985 року по 1989 рік працював в Академії суспільних наук.

З 1990 року по 1993 рік працював старшим викладачем кафедри педагогіки та методики початкової освіти Ізмаїльського  педагогічного інституту.

У 1990 році Кавалерову Володимиру Анатолійовичу було присуджено вчений ступінь кандидата педагогічних наук, у 1994 році – вчене звання доцента.

З 1993 по 2018 рік працював в Одеському обласному інституті удосконалення вчителів. Обіймав посади декана факультету післядипломної освіти, заступника директора з навчальної роботи, з 1999 року  - директора Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

Багато значних та добрих справ зроблено Володимиром Анатолійовичем для освітян Одеської області. Його високий професіоналізм, любов до обраної справи та  людяність викликали велику повагу серед освітян та колег. 

Важко знайти слова, коли йде з життя така чуйна, добра, життєрадісна та світла людина.

Висловлюємо щирі слова співчуття родині  Володимира Анатолійовича з приводу його втрати.

Світла пам’ять про Володимира Анатолійовича назавжди залишиться в серцях освітян Одещини.Департамент освіти і науки облдержадміністрації з глибоким сумом сповіщає, що 04 лютого 2020 року після тривалої хвороби перестало битися серце