12.12.2018

Перший Всеукраїнський форум Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину»

Вихованець комунального закладу «Ананьївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Станіслава Ткаченка взяв участь у Першому Всеукраїнському форумі Національної дитячої ради «Почуй і підтримай дитину»

Форум проходив 7-9 грудня у м. Києві пройшов. У форумі взяли участь 50 дітей з різних куточків України, вони разом шукали спільні рішення заради дотримання прав дітей. Головна мета заходу – активізація дій молоді до участі в прийнятті рішень на державному та регіональному рівнях.

Учасниками форуму були: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, директор Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Андрій Чуприков. Однак, діти виступали на рівні з дорослими, адже саме думки молодого покоління, яке відповідатиме за країну в майбутньому, варто покласти в основу формування національної політики вже сьогодні.

Протягом трьох днів учасники цього цікавого заходу спільно шукали рішення на питання, які турбують дітей та разом планували, як діти можуть впливати на рішення на найвищих рівнях. Та головним мейнстрімом форуму залишалось спілкування з молоддю, адже лише у відкритій розмові з дітьми можна з'ясувати, що саме їх турбує.

Завершився форум яскравими фотосесіями; його учасники із задоволенням ділилися своїми враженнями. Активні, відкриті, талановиті і, водночас, такі різні діти за ці дні разом мали змогу поспілкуватись, навчитись, послухати, поділитись. Вони планували і пропонували. І все це заради того, аби воно було втілене у життя. І дуже хотілося б, щоб ці трьохденні напрацювання мали вагому підтримку з боку дорослих. Тож працюймо заради досягнень та змін на краще!