27.11.2018

Проект University challenge

Відповідно до обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки, що затверджена рішенням Одеської обласної ради від 17 березня 2018 року №660-VII та з метою створення умов для самореалізації молоді, забезпечення реалізації інтелектуального, творчого потенціалу молоді Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Impact Hub Odessa протягом жовтня-листопада  було реалізовано проект University challenge.

 Проектом було передбачено організацію інкубаційної програми, спрямованої на здобуття студентами та викладачами навичок проектного менеджменту, створення і реалізацію проектів, які б змінили на краще певну сферу життя університету. Програма включала в себе тренінги, лекції, воркшопи, практичну частину, фінальний пітчинг проектів. По завершенню курсу студенти та викладачі даного закладу вищої освіти передають естафету іншому закладу.

Мета конкурсу — заохотити  студентів та викладачів бути ініціаторами позитивних змін у житті свого університету, створюючи та реалізовуючи соціальні та інші проекти.

Проект тривав чотири тижні (17 жовтня - 17 листопада), протягом яких чотири команди у складі студентів та викладачів реалізували свої ідеї. Фінальним етапом була публічна презентація проектів.