22.03.2019

Проведено нараду з організації та удосконалення основних напрямів виховної діяльності як складової освітнього процесу в закладах освіти Одещини.

Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації було проведено нараду з організації та удосконалення основних напрямів виховної діяльності як складової освітнього процесу в закладах освіти Одещини. Учасниками заходу стали представники органів освіти районів, міст та об’єднаних територіальних громад Одеської області. На нараді розглянуто питання щодо запобігання та протидії булінгу в учнівському середовищі, протидії домашньому насильству, профілактики злочинності серед неповнолітніх, розвитку учнівського самоврядування, осучаснення музейних експозицій закладів освіти, організації та проведення районних та обласного етапів Всеукраїнської військово-патріотичної дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»).
В обговоренні взяли участь фахівці Головного управління Національної поліції в Одеській області, Головного територіального управління юстиції в Одеській області, КЗВО «Одеська Академія неперервної освіти Одеської обласної ради», Одеського гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та представники ГО «Чорноморське гайдамацьке з’єднання».
Учасниками наради у виступах визначено головні аспекти проблемних питань виховної діяльності у закладах освіти області, позитивні напрацювання та здобутки, внесено пропозиції та окреслено робочі завдання на майбутнє.