01.09.2020

Реконструйовано і відновлено заняття в начальному закладі Захарівського району Одеської області

День знань завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником. А для захарівчан цьогорічне Перше вересня знаменне ще й тим, що в рамках масштабної програми Президента України «Велике будівництво», КУ "Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» смт Захарівка Захарівського району Одеської області було реконструйовано і сьогодні там відновлено заняття.
Питання про капітальний ремонт аварійного приміщення назрівало давно, діти навчалися у дві зміни в різних навчальних закладах, що, звичайно, створювало труднощі.

«До 1 вересня ми повністю відремонтували даний навчально-виховний комплекс завдяки президентській програмі «Велике будівництво». Сподіваюсь, сучасні й технологічні класи вплинуть на бажання дітей ще більше і краще навчатися. Те, що їм буде значно комфортніше – це точно» - зазначив у вітальному слові голова обласної державної адміністрації Максим Куций.

«Підтримка закладів освіти на державному рівні забезпечує ріст якості освітніх послуг, створює нове безпечне освітнє середовище, мотивує на навчання. Так, нинішній навчальний рік буде непростим, але ніякі перешкоди не стануть нам на заваді здобути якісну освіту, мати гарний настрій та міцне здоров’я» - зауважив директор департаменту Александр Лончак (Лончак Олександр).

#Змінюємо_Одещину_разомНа изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

 

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, толпа и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоятНа изображении может находиться: в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, стол и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, цветок и на улице