27.08.2020

Серпнева конференція 2020!

27 серпня 2020 року в Одеській обласній державній адміністрації відбулась серпнева конференція педагогічних працівників «Освіта Одещини: особливості, виклики та перспективи» за участю Максим Куций, голови обласної державної адміністрації.
Ця зустріч зібрала разом велику освітянську родину Одещини, але, на вимогу часу, онлайн.
«Новий навчальний рік розпочинаємо на партнерських засадах між вчительською та батьківськими спільнотами, підтримкою засновників, долаючи виклики щодо організації освітнього процесу у залежності від епідемічної ситуації; виконання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря.
Безумовно, одним з пріоритетів залишається безпека учасників освітнього процесу. Перш за все - це діти, наші вихованці, учні, студенти та педагоги», відмітив Максим Куций, голова обласної державної адміністрації.
«2019-2020 навчальний рік став роком серйозних іспитів для освітян області, випробувань та перевірки на міцність в особливих умовах роботи в карантині, змінив підходи до організації освітніх процесів.
Ми визначаємо пріоритети, усвідомлюємо виклики, приймаємо виважені рішення, забезпечуючи рівний доступ до якісної дошкільної та загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти», зазначив Александр Лончак (Лончак Олександр).
«Розвиток інклюзивної, інтегрованої та спеціальної освіти є одним з пріоритетних напрямків розвитку освіти Одещини. Для практичної та методичної підготовки фахівців для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, фахівців ІРЦ та педагогічних працівників інклюзивних класів зовсім скоро відкриється сучасний тренінговий центр інклюзивної освіти», проанонсував Денис Мусиенко, керівник апарату.