16.11.2020

Триває набір кандидатів до складу Регіональної дитячої ради

 Дієві, талановиті, активні та розумні, відгукніться!

  Відповідно до розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 20.07.2020 № 471/од-2020 «Про затвердження Положення про Регіональну дитячу раду при Одеській обласній державній адміністрації» Департаментом освіти і науки проводиться конкурсний відбір кандидатів до складу Ради!

  Регіональна дитяча рада при Одеській обласній державній адміністрації – сучасний і важливий проєкт, який створено з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення  до прийняття рішень органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у питаннях, що стосуються дітей. До складу Ради увійдуть представники учнівської молоді Одещини. Дієві, талановиті, активні, розумні та щирі!  Ви можете знайомитись з нашими кандидатами та їх есе і відеозверненнями на сторінці «Регіональна дитяча рада при Одеській обласній державній адміністрації» .

  Зробити партнерську взаємодію з учнівською молоддю ефективною, адекватною сучасним вимогам, такою, що враховує особливості сучасної держави, суспільства і молоді, наповнити її новим змістом – першочергове завдання влади.