16.11.2020

"Учитель року-2021": зональний тур розпочато

  На Одещині розпочався зональний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінаціях: «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література». Номінація «Керівник закладу освіти» проходитиме з другого туру у зв’язку з невеликою кількістю учасників.
  Відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» для конкурсантів з трьох номінацій сформовано 19 зон проведення першого туру.
  З 16 по 20 листопада 2020 року конкурсанти у дистанційному форматі будуть демонструвати педагогічну майстерність: рівень знаннєвої складової професійної компетентності, вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів, використовувати в освітньому процесі сучасні методи, прийоми, форми та засоби навчання, застосовувати інноваційні освітні технології.
  Учасники конкурсу пройдуть випробування: «Дистанційний урок», «Майстер-клас», «Тестування».
  Члени журі визначать оригінальність, практичну спрямованість педагогічних ідей і технологій, представлених конкурсантами.
  За рішенням зональних журі переможці першого туру з відповідних номінацій приймуть участь у другому турі конкурсу на регіональному рівні у період з 25 по 29 січня 2021 року.
Успіху всім учасникам!
  З нетерпінням чекаємо переможців!