25.06.2019

Урочисте відкриття

23 червня 2019 року відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського вишколу, спрямованого на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, «Джура – Прикордонник». Вишкіл організовано Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Міністерством молоді та спорту України та Державною прикордонною службою України. 
В заході приймають участь більше 500 представників прикордонних міст/районів/ОТГ або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України з метою практичної підготовки молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України та сприяння до захисту державного кордону.
Після урочистого відкриття, що відбулося на базі Навчального центру морської охорони Державної прикордонної служби України, учасники відвідали Морський вокзал м. Ізмаїл, де побачили показовий виступ підрозділу спецпризначення "Дозор-М" та оглянули корабельно-каретний склад Морської охорони ДПСУ. 
Сьогодні учасники відвідають локації в Ізмаїлі та Болграді Державної прикордонної служби України.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и на улице

На данном изображении может находиться: 15 человек, люди улыбаются, люди на сцене и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, толпа, небо и на улице

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, люди стоят, борода и на улице

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди улыбаются, обувь, толпа, дерево, шляпа и на улице