12.04.2019

Урочисте закриття третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова».

 

Сьогодні, 12 квітня, в актовій залі Будинку вчених відбулося урочисте закриття третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова».
В урочистостях взяли участь аташе з питань співробітництва у галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето, предствник Міністерства освіти і науки Коваленко Оксана Ярославівна, департаменту освіти та науки Одеської міської ради.
Усі конкурсанти показали себе творчими та креативними, переконали високим професіоналізмом та довели право називатися переможцями ІІ етапу конкурсу в регіонах України. Дипломами лауреатів було нагороджено 13 педагогів.
Абсолютним у переможцем фінального ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року » в номінації « Французька мова» стала вчитель французької мови школи № 10 м. Одеси, Романовська Ірина Сергіївна.
Лауреатами конкурсу стали Якоб Оксана Михайлівна, вчитель Сокирницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови Хустської районної ради Закарпатської області, яка посіла ІІ місце та Жук Лілія Романівна, вчитель Рівненської української гімназії Рівненської міської ради Рівненської області яка посіла ІІІ місце.
Конкурс «Учитель року – 2019» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, а головне, вмотивованих і відповідальних у своїй професії яскравих особистостей.
Вітаємо учасників, лауреатів та переможців конкурсу!!!
Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть вам і надалі досягти омріяної мети!