13.11.2020

   Уряд ухвалив зміни до правил карантину

    11 листопада 2020 року прийнято рішення Кабінету Міністрів, яке передбачає відмову від адаптивного карантину та перехід на загальнодержавний карантин з обмеженнями, які встановлені для «помаранчевого» рівня. Вони передбачають заборону відвідувати заклади освіти групам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти, а також відвідувати окремі категорії закладів, 50% учнів і персоналу яких перебувають на самоізоляції.
   Також заборонено відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти, якщо більш як 50% учнів та персоналу закладу освіти перебувають на самоізоляції через контакт з пацієнтом, в якого підтвердили COVID-19. Дані норми діють для закладів освіти на всій території України, оскільки останні зміни до правил карантину скасовують розподіл на окремі зони епідемічної небезпеки – «зелену», жовту», «помаранчеву» та «червону».
   Щодо ситуації із поширенням коронавірусної інфекції серед учасників освітнього процесу в області, то повідомляємо наступне. За минулу добу COVID-19 діагностували в одного учня та 11 працівників закладів освіти. Продовжують хворіти 100 школярів та 266 педагогів. Направлені на самоізоляцію 971 учень та 91 працівник. Також переведено на дистанційну форму навчання 37 класів та 186 освітніх закладів.
   Закликаємо учасників освітнього процесу дотримуватися рекомендацій щодо протидії розповсюдження COVID-19. Бережіть себе!