03.04.2019

УВАГА! ТРЕТІЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2019  №117 «Про проведення третього туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» з 04 по 12 квітня  2019 року на базі Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 10 імені Г.Т. Добровольського і Г.С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області відбудеться третій тур  Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» з номінації «Французька мова».

Роботу конкурсантів, їх творчі здобутки буде оцінювати журі, до складу якого входять науковці, автори підручників та представник посольства Франції.

За результатами проведених двох турів конкурсу з номінації «Французька мова » за почесне звання «Заслужений вчитель України» будуть змагатися 23 переможці з різних областей України. Одеську область у змаганнях буде представляти Романовська Ірина Сергіївна, вчитель французької мови Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 10 імені Г.Т.Добровольського і Г.С. Шоніна Одеської міської ради Одеської області.

Бажаємо учасникам успіхів у змаганнях.