15.11.2018

14 листопада у приміщенні приватного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чорноморський 1» відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти приватної форми власності.

На нараді розглянули питання основних змін нормативно-правової бази у сфері дошкільної освіти, обговорили проблемні питання, які виникають у роботі закладів  та  презентували інноваційні методики розвитку та освіти дітей дошкільного віку.

Презентацію програми  «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях» провела  її співавтор Скрипник В.В.

З інформацією про роботу місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» в Одеській області у 2018 році та перспективи на 2019 рік виступила голова місцевого осередку Керізь А.В. Асоціація поповнилась шістьма членами, яким  було вручено членські квитки.

Директор приватного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Чорноморський 1» Мамбек Т.М. та вихователь-методист Швець І.М. здійснили віртуальну екскурсію по приміщеннях та групових осередках закладу, познайомили із основними напрямами роботи  та вдалими проектами, провели  майстер клас психологічної роботи з дітьми за допомогою саморобної іграшки.