18.05.2018

Протягом двох місяців у містах і районах області тривали відбіркові тури Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. Кращі команди боролись за право бути представленими на обласному фінальному етапі фестивалю, який відбувся 17 травня в кіноконцертному залі Українського дитячого центру «Молода гвардія». 
Юні пожежні змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», та «Плакат соціальної реклами». Кращі з кращих представляли свої райони на фестивалі, тому кожен виступ було наповнено і тематичним змістом, і хореографічними номерами, і вокальними композиціями. Школярі розкрили всі важливі питання – такі, як пожежна безпека, безпека на воді, в лісі, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та інше. 
За загальними підсумками фестивалю перше місце виборола команда юних пожежних «Чорноморські рятівники» Суворівського району ЗОШ №5. Друге місце було присуджено команді «Шторм» Суворівського району Гімназії №7. Третє місце отримала команда «Блік» Лиманського району Олександрівської загальноосвітньої школи. Призери фестивалю були нагороджені дипломами та цінними подарунками.