27.05.2019

Відбулась селекторна нарада з питань використання коштів держави – освітньої субвенції на Нову українську школу та інших цільових субвенцій освітньої галузі, які передбаченні для Одеської області у 2019 році.

Сьогодні, під головуванням заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина відбулась селекторна нарада з питань використання коштів держави – освітньої субвенції на Нову українську школу та інших цільових субвенцій освітньої галузі, які передбаченні для Одеської області у 2019 році.
Першого вересня 2019 року другий рік поспіль стартує Нова українська школа. Для її успішного впровадження у новому навчальному році мають бути залучені матеріальні, технічні та кадрові ресурси.
За оперативними даними у 2019 році у 708 закладах освіти, які мають початкову школу, відкривається 1319 перших класів, де навчатимуться 29177 першокласників.
Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Лончак О.А. наголосив, що через несвоєчасне виділення коштів з місцевого бюджету для здійснення співфінансування закупівель, ми можемо не встигнути забезпечити початкову школу усім необхідним до початку нового навчального року. 
До теперішнього часу уточнюють пропозиції від закладів Кодимський район та Яськівська ОТГ, хоча ці пропозиції мали б бути ще на початку січня. 
Лише у червні відбудуться засідання сесій та виділення відповідного співфінансування : м. Подільськ, Ананьївський, Миколаївський, Ширяївський райони, Вилківська ОТГ.
Також, Лончак О.А. зазначив : «Такий стан справ є неприпустимий. І несе за собою зрив освітньої реформи. Адже саме від нас залежить подальший успіх розвитку нашої галузі.»

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении

 

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении