07.02.2019

Відбулася планова нарада керівників закладів освіти обласної комунальної власності

07 лютого 2019 року за участю директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олександра Лончака відбулася планова нарада керівників закладів освіти обласної комунальної власності. 
Під час наради було розглянуто низку робочих питань щодо контингенту дітей шкіл-інтернатів, медичного супроводу дітей, роботи шкільних психолого – медико - педагогічних комісій та питання фінансово-господарської діяльності закладів інституційного догляду та виховання дітей Одеської області. 
Також обговорили пріоритети деінституалізації, підвищення рівня забезпечення дітей з особливими освітніми потребами (в тому числі з інвалідністю) у спеціальних та санаторних закладах освіти навчально-виховними та реабілітаційними послугами.
Особливу увагу було зосереджено на виконанні нормативних документів, що регламентують роботу з дітьми, які потребують особливої уваги. 
Під час наради були порушені також питання дотримання педагогічної етики, протидії насильству та булінгу щодо учасників освітнього процесу.