10.07.2020

Відбулося укладення Меморандуму про співробітництво

Сьогодні відбулося укладення Меморандуму про співробітництво між Одеською обласною державною адміністрацією та громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» щодо
продовження співпраці у реалізації проєкту DEСIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який дійсно є великим ресурсом у підтримці реформи освіти та реформи децентралізації, що активно реалізуються на Одещині.
«Долучаючись до роботи у проєкті DECIDE, ми готові синхронізувати реформи децентралізації та реформи освіти в області, посилюючи потенціал об’єднаних територіальних громад, і таким чином покращуватимемо якість освіти в регіоні», - відзначив директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олександр ЛОНЧАК.
Одеська область є одним із чотирьох пілотних регіонів впровадження проєкту DEСIDE. Робота по впровадженню проєкта буде відбуватися на різних рівнях із залучення освітянської спільноти об’єднаних територіальних громад області.

На изображении может находиться: 6 человек, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещенииНа изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: 9 человекНа изображении может находиться: 3 человека, текст