01.10.2020

Відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята освітян

 

Якось непомітно підкралася до нас цьогорічна осінь – ота різнобарвна красуня, що пахне яблуками й дихає вологим дощовим повітрям, малює золотим пензлем навкруги й дарує низку знакових дат, серед яких по-особливому зворушливим є День працівників освіти. І це не випадково, адже учитель – єдина у світі професія від Бога, а всі інші професії – від учителя.
Сьогодні, 1 жовтня, у саду Будинку вчених, з дотриманням вимог карантину, відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята освітян.
Кращим педагогам Одещини, які досягли значних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління, були вручені відомчі нагороди Міністерства освіти і науки України – нагрудний знак «Василь Сухомлинський», «Відмінник освіти», Подяки та Грамоти.
"Знаю, шановні вчителі, що вам нелегко. Минулий навчальний рік ми завершували так, як ще ніколи раніше. І тим не менше, наші діти успішно закінчили навчання у школах та вже сьогодні вони – студенти вишів. З початку вересня, з дня у день, ми пристосовуємося до реалій сьогодення та навчанню в умовах адаптивного карантину",- зазначив у своєму вітальному виступі
голова Одеської обласної державної адміністрації
Максим Куций
    
Директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА
Александр Лончак
щиро привітав колег з професійним святом, висловив сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей. З побажанням щасливої учительської долі Олександр Анатолійович вручив Почесні грамоти Департаменту освітянам регіону.
Дорогі вчителі! Ми пишаємося тим, що саме ви запалюєте полум'ям свого натхнення маленькі сердечка своїх учнів і тепер сотні тисяч маленьких вогників будуть сліпуче горіти в ім'я успіху України та рідної Одещини!