29.10.2019

Відбувся відбірковий виїзний тур Чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд

 

В м. Ізмаїл відповідно до обласної цільової соціальної програми «Молодь Одещини» на 2018-2020 роки, що затверджена рішенням Одеської обласної ради від 17 березня 2018 року №660-VII відбувся відбірковий виїзний тур Чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд.
Всього в турнірі за перше місце і право представляти свій район або місто у фіналі обласного чемпіонату боролися 13 команд з різних куточків Бессарабії (Сарати, Татарбунарів, Ізмаїла, Тарутине, Арциза, Болграда).
Вів гру відомий український телеведучий, продюсер, ведучий української версії телепрограми «Що? Де? Коли?» (На телеканалах 1+1, ICTV, Перший національний, К1, Інтер) Олександр Андросов.
Учасники зіграли три тури, в кожному з яких було по 10 запитань. За кожну правильну відповідь команді нараховувався бал. Переможцем гри стала команда, що дала найбільшу кількість правильних відповідей.
Так, місце дісталося команді «Успіх» школи № 3 міста Ізмаїла, на другому місці розташувалася команда «ARSI» Арцизької ЗОШ I-III ступенів № 5, на третьому - команда Кілійської ОТГ «Лемнісата».
Володарі перших трьох призових місць були нагороджені дипломами та пам'ятними подарунками. Їм також дісталося почесне право поборотися за звання чемпіона Одеської області на фінальних іграх «Що? Де? Коли?», які пройдуть в грудні.

Нет описания фото.

 

Нет описания фото.

 

Нет описания фото.

 

Нет описания фото.