22.03.2019

ВІДЕОКОМЕНТАР ДО ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

         Ґрунтовний  аналіз  пробного ЗНО  з української мови і літератури, що відбулося 16 березня 2019 надає великі можливості його учасникам для  осмислення  виконаних завдань,  перевірки власних знань  та отримання  детального  аналізу  пробних тестів та  можливих допущених помилок.

            Ця  можливість оперативної самоперевірки є ще одним кроком до успішного складання  основного зовнішнього незалежного оцінювання, яке очікує випускників 2019 року.

         Наразі в області на пробне ЗНО зареєструвалося  майже 23 тисячі осіб, що свідчить про бажання ознайомлення із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом, отримання  практичних навичок  щодо заповнення бланків відповідей, отримання результатів пробного тестування.

ОЗНАЙОМИТИСЯ З ВІДЕОКОМЕНТАРЕМ ДО ЗАВДАНЬ ПРОБНОГО ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ ВЖЕ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ:  https://www.youtube.com/watch?v=ISqEFMJZ3Dc

Окрім цього, в області працює платформа ВеSmart, де можна безкоштовно пройти 14 курсів з основних предметів ЗНО, які містять понад 2000 відео-уроків, лекцій та конспектів.

 Нагадаємо, онлайн-платформа BeSmart, яку впроваджено за ініціативи очільника Одеської області Максима Степанова, доступна на всій території України.

Це — спільний проект освітньої платформи ВеSmart, Міністерства освіти і науки, Українського центру оцінювання якості освіти.

Окрім підготовки до ЗНО, ці матеріали використовують вчителі та школярі під час уроків. Зараз на платформі зареєстровано близько 100 тисяч користувачів.

26 березня відбудеться пробне ЗНО з математики, біології, хімії, фізики, географії, історії та англійської мови, після чого з’являться роз’яснення тестів.