05.06.2018

Відкрито новий заклад дошкільної освіти у Лиманському районі

05 червня 2018 року відбулося урочисте відкриття Фонтанського закладу дошкільної освіти «Капітошка» в селі Фонтанка Лиманського району Одеської області. Для 80 діток відчинилися двері довгоочікуваного садочка. Це подія стала справжнім святом для дітвори та їх батьків, адже два дошкільних заклади, які працюють у селі перевантажені та мають чергу понад 100 дітей. Відкриття нового закладу повністю вирішить питання забезпечення дітей правом на дошкільну освіту у с. Фонтанка. 
Новий заклад розміщений на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку. Після реконструкції пристосованого приміщення для дітей створено 4 світлих, просторих групових осередки, ігрові майданчики, харчоблок,. Заклад обладнано сучасними меблями, м’яким інвентарем та ігровим обладнанням.
Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття дитячого садка для жителів села.
Нам хочеться вірити, що саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою.