29.08.2018

Відкрито новий заклад дошкільної освіти у Лиманському районі

Сьогодні, 29 серпня, відбулося урочисте відкриття нового закладу дошкільної освіти у селі Старі Шомполи Лиманського району.  Цю подію з нетерпінням чекали всі мешканці села, адже з 1993 року закладу дошкільної освіти у населеному пункті не було.

Це вже другий новий сучасний дитячий садок, який відкривається у поточному році у Лиманському районі, - таким чином органи виконавчої влади та місцевого самоврядування  реалізують Стратегічний план розвитку освіти на Одещині.

Заклад дошкільної освіти «Лелечатко» розміщений у  пристосованому реконструйованому приміщенні, в якому облаштовано 2  групових осередки з ігровими та спальними кімнатами, залу для занять з фізичної культури та  музичних занять. Заклад розрахований на 45 місць, що вирішить питання забезпечення дітей дошкільною освітою у селі.

У закладі створені безпечні умови для перебування дітей. В групових приміщеннях створено цікаве предметно-розвивальне середовище, яке ефективно сприяє розвитку дітей, так як саме гра є провідною діяльністю у дошкільному віці.

Щирі та чемні малята, які сьогодні лише невпевнено крокують до садочка, вже незабаром будуватимуть наше суспільство, і дошкільна освіта допоможе їм зайняти у ньому гідне місце.

Зростайте щасливими, малюки!