28.09.2018

Відзначення Всеукраїнського дня дошкілля

28 вересня 2018 року в м. Києві  пройшов Всеукраїнський день дошкілля – його відзначення традиційно організувало Міністерство освіти і науки України.

Делегація працівників дошкільної освіти Одещини взяла участь у проведенні урочистих заходів, який проходив у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова  м. Києва.

У програмі: майстер-класи для педагогів, виставка-ярмарок дидактичних посібників, освітянських видань, виставка студентських дипломних робіт та святковий концерт.

Педагогів – дошкільників привітали перший заступник міністра освіти і науки України Володимир Віталійович Ковтунець, голова ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко.

Кращих представників освітньої галузі нагороджено почесними відзнаками Міністерства освіти і науки України та дипломами лауреатів Всеукраїнських фестивалів, що проводилися у 2018 році.

 З Одеської області нагороду отримали  методист з дошкільної освіти  Лиманського районного методичного кабінету Федчук Є.М. та директор Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» №4.

Слова глибокої вдячності за невтомну працю педагогів дошкільників звучали впродовж урочистостей, побажання наснаги та процвітання поєднувалися з вокальними та хореографічними номерами на сцені. Саме це створило атмосферу тепла і любові для всіх учасників дійства.