18.04.2019

18 квітня, відповідно до затвердженого графіка прийому громадян Директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Лончаком Олександром Анатолійовичем проведено виїзний прийом громадян у Кілійському районі.
У рамках виїзного прийому Олександр Анатолійович відвідав Дмитрівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Кілійської районної ради, заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3-ліцей Кілійської міської ради та заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів - ліцей Вилківської міської ради, ДНЗ «Кілійський професійний ліцей».
Під час відвідування шкіл особлива увага була приділена питанню створення умов функціонування Нової української школи та розбудови нового освітнього простору в закладах освіти району, активному впровадженню в освітню діяльність закладів освіти нових комп’ютерних та мультимедійних технологій, сучасних засобів навчання природничо – математичного спрямування. 
У рамках реалізації заходів з реформування та модернізації професійної освіти області у Кілійському професійному ліцеї осучаснено навчально-матеріальну базу, створено нові лабораторії та відкрито нову професію «Кухар судновий». 
Доречно нагадати, що у 2018 році заклади освіти області отримали 100 комп’ютерних комплексів з інтерактивними дошками та проекторами, 51 предметний кабінетів фізики, хімії, біології, географії, в тому числі 4 комп’ютерних комплекси, 6 предметних кабінетів та 4 кабінети української мови та літератури було встановлено у школах Кілійського району та громад.