15.11.2018

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У КОДИМСЬКОМУ РАЙОНІ

15 листопада, відповідно до затвердженого графіка прийому громадян  Директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Лончаком Олександром Анатолійовичем проведено виїзний прийом громадян у  Кодимському  районі.

У рамках виїзного прийому відбулася зустріч з головою Кодимської   РДА Гладеньким  Геннадієм Митрофановичем. Під час якої було обговорено  актуальні проблеми розвитку освітніх установ району. Проведено робочу нараду з директорами закладів освіти району з питання реформування освітньої галузі, розвитку шкільної інфраструктури, використання коштів  освітніх субвенцій, облаштування 1 класів Нової української школи  у 2018 році, результати здачі ЗНО-2018 випускниками району та підготовки до тестування у 2019 році з використанням можливостей платформи онлайн підготовки до ЗНО "Будь розумним/Be smart",   

На особистому прийомі піднімалася низка актуальних питань. Всі громадяни, що звернулися до очільника освіти області на особистому прийомі, отримали необхідні відповіді та роз’яснення, усі звернення розглянуті та взяті на контроль.

Також Олександр Анатолійович відвідав опорний заклад «Кодимську  загальноосвітню школу І-ІІІ- дошкільний навчальний заклад» його філії та Кодимське ПТАУ.