23.01.2019

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У САРАТСЬКОМУ РАЙОНІ

ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ 

ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ У САТАРСЬКОМУ РАЙОНІ.

23 січня, відповідно до затвердженого графіка прийому громадян Директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Лончаком Олександром Анатолійовичем проведено виїзний прийом громадян у Саратському районі.
У рамках виїзного прийому відбулася зустріч з головою Саратської РДА Лобаном А.А. та головою Саратської районної ради Переправкою Ю.П., головами сільських рад району. Під час спільної зустрічі обговорено актуальні проблеми розвитку освітніх установ району. Олександром Анатолійовичем була акцентовано увага присутніх на необхідності відкриття інклюзивно-ресурсного центру в районі, надано роз’яснення щодо виділення коштів освітньої субвенції на 2019 рік в умовах Нової української школи та розбудови нового освітнього простору в закладах освіти району.
На особистому прийомі піднімалася низка актуальних питань. Всі громадяни, що звернулися до очільника освіти області на особистому прийомі, отримали необхідні відповіді та роз’яснення, усі звернення розглянуті та взяті на контроль. 
Також Олександр Анатолійович відвідав Зорянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей» та Новоселівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей».