12.02.2019

З 11.02.2019 року розпочав роботу проект «Мобільна поліклініка»

З 11.02.2019 року розпочав роботу  проект «Мобільна поліклініка». У ході реалізації проекту проведено профілактичні медичні огляди  дітей дитячими стоматологами та хірургами  в Лиманському та Роздільнянському районах.

Огляду  підлягали учні  Першотравневого НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей»,  Курісовської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Лиманського району та   Роздільнянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія»с № 1,  Лиманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Роздільнянського району.

Понад  1200  учнів  цих закладів  мали можливість пройти  медичний огляд за згодою батьків  або за їх  безпосередньою  присутністю.

Проведення такої діагностики та надання кваліфікованих консультацій є дуже важливим у сільській місцевості, адже дає можливість виявити найбільш поширені захворювання на ранній стадії та вчасно звернутися для обстеження та лікування у заклади високоспеціалізованої медичної допомоги.  

Медичними профілактичними оглядами, що проводяться завдяки  проекту   «Мобільна поліклініка» планується охопити  учнів  сільських шкіл області.