28.12.2018

Забезпечення якісної і доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості є пріоритетом у діяльності освітян та управлінців Одеської області

Забезпечення якісної і доступної дошкільної освіти, виховання здорової та компетентної особистості є пріоритетом у діяльності освітян та управлінців Одеської області.
Одне із завдань, що стоїть перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування є подолання дефіциту місць у закладах дошкільної освіти. У поточному році в області проводилась планомірна копітка робота щодо розвитку мережі закладів дошкільної освіти та створенню додаткових місць.
Так, протягом 2018 року відкрито два нових сучасних заклади дошкільної освіти у реконструйованих пристосованих приміщеннях Лиманського району, відновлено діяльність двох закладів дошкільної освіти у м. Одесі, відкрито сім дошкільних відділень у складі закладів загальної середньої освіти Березівського, Роздільнянського, Савранського та Ширяївського районів, видано ліцензії на провадження освітньої діяльності за рівнем дошкільної освіти десяти закладам дошкільної освіти приватної форми власності у м. Одесі, відкрито 12 додаткових груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти області та 25 груп з короткотривалим перебуванням дітей у закладах загальної середньої освіти. 
Завершується поточний рік відкриттям додаткових груп у закладах дошкільної освіти Любашівського, Роздільнянського районів та Шабівської ОТГ. Для 80 дошкільнят створені комфортні умови для розвитку та отримання якісної дошкільної освіти. Світлі, просторі групові приміщення оснащені сучасними меблями, ігровим та навчальним обладнанням.
Радісний настрій, веселий сміх та зацікавленість дітей у стінах дитячих садків – найкращий показник роботи освітян, і сьогодні, і у прийдешньому 2019 році.