ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

Увага!Вітаємо Лазарєву Тетяну Олександрівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України»!Шановні профтехосвітяни!З Днем дошкілля!Відзначення Всеукраїнського дня дошкілляОдеською обласною державною адміністрацією заплановано проведення ігор Чемпіонату Одеської області «Що? Де? Коли?» серед молодіжних команд.Заплановано проведення відбіркової гри 19 турніру команд КВН Одеської областіТриває голосування за проекти в рамках премії соціальних проектів «Social Project Awards»У Ренійському районі 13-14 вересня 2018 року проходить робоча зустріч представників Міністерства освіти і науки України та Міністерства освіти, культури і науки МолдовиПро необхідність усунення технічної помилки у посібниках
НовиниЗаходиАнонси