ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

Авангардівська ОТГ готується до початку нового 2019-2020 навчального року. Делегація освітян Одеської області взяла участь у роботі Всеукраїнської серпневої конференції "Нова Українська школа : виклики та перспективи освітньої реформи."В Ізмаїльському районі зроблено ряд капітальних ремонтів до організованого початку 2019/2020 навчального рокуУчні Одеського центру професійно-технічної освіти отримали сучасний стадіон8 серпня 2019 року відбулася чергова селекторна нарада директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації за участю голів районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, керівників територіальних органів управління Моніторинг ходу підготовки закладів освіти до 2019-2020 навчального року та виконання вимог Концепції « Нова українська школа» у 2019 році .В Одеській області ще 2 заклади профтехосвіти отримали нову сільськогосподарську техніку.«Чорноморська флотилія юних моряків» завершила літню практику Розпочата видача безкоштовних ігрових набори Lego Play Box для всіх перших класів Одеської області.Увага! Важлива інформація!
НовиниЗаходиАнонси