ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

Закриття обласного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")06 червня 2019 року в м.Рівне відбувся семінар на якому презентовано проекти регіональних звітів п’ятого раунду Туринського процесу28 травня 2019 року, стартував III етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році з професії «Офіціант»Відбулась селекторна нарада з питань використання коштів держави – освітньої субвенції на Нову українську школу та інших цільових субвенцій освітньої галузі, які передбаченні для Одеської області у 2019 році.На Одещині відкрито ще один навчально-практичний центрДати проведення ЗНО - 201923 травня 2019 року розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.21 травня 2019 року стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.Директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Лончак Олександр Анатолійович привітав науковців Одеського регіону2 травня 2018 року відбулася нарада  керівників органів управління освітою міських рад, районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад
НовиниЗаходиАнонси