ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаємо вас на сторінці Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

Наш сайт - сучасний інформаційний місток від школи до учнів і їх батьків, до друзів і партнерів, до колег і представників громадськості. Тут ви маєте можливість ознайомитись зі всіма необхідними повідомленнями, що стосуються роботи Департаменту, корисною інформацію з інших освітніх ресурсів, посилання, на які є на сторінках нашого сайту.

Запрошуємо вас частіше бувати на сторінках нашого інформаційного ресурсу, брати участь в обговоренні питань шкільного та позашкільного життя, освіти,науки і виховання.

Сподіваємося, що кожен з вас зможе знайти необхідну інформацію про діяльність Департаменту, поставити питання та отримати вичерпні відповіді.

Ми прагнемо розвивати освіту, робити її кращою і продуктивнішою. Багато зроблено, ще більше належить зробити. Впевнені, що зможемо впоратися з поставленими завданнями і досягти найкращих результатів.

МИ РАЗОМ ЗАРАДИ УСПІХУ КОЖНОГО!  

Потреба закладів загальної середньої освіти області в підручниках для учнів 6 та 11 класівОГОЛОШЕННЯ12 квітня 2019 року проведено засідання атестаційної комісії ІІІ рівня Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації щодо оцінювання професійної діяльності педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитаціїУрочисте закриття третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Французька мова».12 квітня 2019 року Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації проведено навчання вчителів фізики, хімії, біології щодо отримання практичних навичок використання новітніх засобів навчання. Вітаємо переможця фінального ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»Відкриття групи дошкільного підрозділу  Старостинського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роздільнянського районуУВАГА! ТРЕТІЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2019"27 березня 2019 року у селі Гвоздавка Друга відбулась надзвичайна подія – відчинила двері давно омріяна і вкрай необхідна група дошкільного підрозділуОголошення щодо добору кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу
НовиниЗаходиАнонси