15.04.2014

В області завершилося проведення  фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів  різних типів та форм власності. Фестиваль проводився у рамках Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року.

Фестиваль дитячого театрального мистецтва проводився практично в кожному районі та місті області. У цьому творчому задумі прийняло участь майже 200 дошкільних закладів та понад 1,8 тис. вихованців.

Програма фестивалю складалась із різних видів театру: настільного, тіньового, пальчикового, лялькового. Але найбільше акторські здібності малят розкрились в музичних театралізованих постановках.

Найактивнішими учасниками фестивалю стали дошкільні навчальні заклади м. Одеса, м. Ізмаїл, Балтського, Кілійського, Іванівського, Красноокнянського районів, які продемонстрували творчі здібності та таланти своїх вихованців у найбільш яскравих та цікавих постановках. Трійку кращих номерів склали Одеський дошкільний навчальний заклад №112 з інсценізацією української народної казки «Коза-Дереза», Одеський дошкільний навчальний заклад №57 з інсценізацією  казки Г.К. Андерсена «Дюймовочка». Очолив трійку лідерів дошкільний навчальний заклад №9           м. Ізмаїл з музично-театральною  виставою «Український ярмарок», який буде представляти Одещину на Всеукраїнському етапі.

Творчі, досвідчені педагоги приклали максимум зусиль для розкриття та розвитку творчих, театральних та музичних здібностей дітей, оформили відповідні декорації та костюми. Залучення вихованців до колективної театралізованої діяльності допомогло дітям відчути успіх, задоволення та радість.

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя, де вдягаючи маску на обличчя, знімаєш її з душі. Бо в драматизації творів діти-актори перевтілюються у героїв казок, у справжніх дорослих, у персонажів з реального світу, з реальними почуттями, емоціями, долями.

Ми пишаємося нашими дошкільнятами. Вони – наша гордість та наше майбутнє! І впевнені, що діти, залучені до мистецтва, зможуть краще реалізувати себе у дорослому житті та пристосуватися до умов сучасності.