10.01.2022

"90 добрих справ": акція триває!

Робочий тиждень після свят приніс нам чимало теплих історій про Добро. Дякуємо, що наша акція, започаткована до 90-річчя утворення Одеської області ні на мить не стишує обертів. І, мабуть, добрих справ буде не дев’яносто, а значно більше, але то лише радує. Адже справа не в кількості, а в силі почуттів.
Дуже приємно, що в наш час є люди, які готові прикрашати планету і створювати, а не знищувати. Роблять вони це безкорисливо, доброзичливо, від щирого серця. Так батьки учня 1-А класу Овідіопольського ЗЗСО Одеського району Тюркджана Тимура придбали для закладу освіти саджанці беріз, сосен та ялинку. Рослини надали території закладу особливого, святково-новорічного настрою.
Вихованці ЗДО №2 «Джерельце» Вилківської міської ради Ізмаїльського району долучилися до благодійної акції та подарували новорічний настрій і новорічні іграшки, які були зроблені разом з батьками, медпрацівникам та військовим містечка. Молодці, що поділилися часточкою тепла та любові в ці святкові дні.
«Ти зірка, коли допомагаєш дітям» – так звучить слоган наймасштабнішої благодійної акції цієї зими у ЗЗСО «Прилиманський ліцей» Авангардівської селищної ради. Не обов’язково бути зіркою, меценатом чи відомою людиною, щоб допомагати. Легко можна стати в ряд з такими людьми навіть роблячи повсякденні справи. Вже не вперше даний заклад освіти бере участь у таких акціях. І цього разу також на прохання допомогти дітям, які перебувають у дитячому будинку «Перлинка» м.Одеса, відгукнулися без вагань усі учні ліцею. Під час проведення акції було зібрано дитячий одяг, взуття, іграшки, побутову хімію, солодощі для тих, хто цього потребує.
Ну, що ж, друзі, крапку не ставимо. Далі обов’язково буде… І пам’ятайте: разом - ми сила!