12.01.2021

Апаратна нарада: пріоритети на тиждень визначено

  11 грудня директор Департаменту освіти і науки Одеської ОДА Олександр Лончак провів апаратну нараду з начальниками відділів, за участі ректора КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» Любові Задорожної, директора КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді» Наталі Михайленко, директора КУ «Одеський обласний  гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання» Дмитра Макосія. Під час засідання затвердили план заходів на робочий тиждень та поточний місяць. Олександр Анатолійович звернув увагу на  завершення процесу передачі у власність територіальних громад закладів освіти, будинків дитячої та юнацької творчості, дитячо-юнацьких спортивних шкіл у зв’язку із завершенням реформи децентралізації, недопущення їх ліквідації.

  Обговорено ідеї щодо підготовки заходів до святкування 30-ї річниці Незалежності України, організації конкурсу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), засідання дитячої регіональної та молодіжної ради тощо.

  Підсумовуючи результати наради, Олександр Анатолійович побажав усім плідної роботи, наголосив на дотриманні виконавської дисципліни та дав колегам ряд доручень з різних питань.