10.01.2022

Дарувати увагу та турботу

Добро починається з кожного з нас, тож до участі в нашій благодійній акції «90 добрих справ" до 90-річчя утворення Одеської області активно долучився колектив КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».
Дарувати увагу та турботу своїм працівникам після виходу їх на заслужений відпочинок - обов’язок кожної організації, яка цінує свій трудовий колектив та самовіддане ставлення співробітників до обраної професії протягом багаторічної трудової діяльності.
Так, впродовж новорічних свят співробітники академії організували неформальні святкові привітання для педагогічних та науково-педагогічних працівників академії, які вийшли на заслужений відпочинок. Зустрічі з колегами були хвилюючими і сповненими позитивних емоцій, адже пройшли в радісній, доброзичливі та теплій атмосфері.
Бажаємо усім освітянам, які вийшли на заслужений відпочинок, здоров’я, оптимізму, вдячності і уваги від тих, хто поруч! Дякуємо колективу академії за гарну ініціативу, яка, упевнені, стане доброю традицією. Теплих родинних свят!